مشاوره کسب و کار
شرکت خدمات مشاوره کسب و کار در ایران
مشاوره ساعتی و پروژه ای کسب و کار بصورت تلفنی حضوری و آنلاین
مشاور کسب و کار فرآیندی است که به رشد و توسعه سازمان‌ها کمک خواهد کرد و تسهیل‌کننده رسیدن به موفقیت در کسب و کار است. انجام درست مراحل مشاوره کسب و کار هم به افزایش درآمد و سود و هم کاهش هزینه‌های شما کمک می‌کند. کسب درآمد و رسیدن به سود آوری رؤیای هر کسب و کاری است. برای کسب اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.
آموزش درون سازمانی در سازمان
بهترین مرکز تخصصی و شرکت خدمات مشاوره کسب و کار در ایران آنلاین و تلفنی و اینترنتی
ارائــه خدمات مشاوره کسب و کار توسـط یـکی
از متخصص ترین با تجربه ترین مشاوران کسب و کار
هدف از راه اندازی هر کسب و کاری، رسیدن به سودآوری و کسب درآمد است. اما این مهم بدون داشتن برنامه ریزی و علم و آگاهی محقق نخواهد شد. مشاوره کسب و کار با داشتن دانش تخصصی و تجربه کافی در زمینه تجارت و بازار همواره یاری دهنده شما خواهد بود.

مشاور کسب و کار همه امور کسب و کار شما را تنظیم می کند.
می‌خواهید بیشتر بدانید؟
مشاوره کسب و کار چیست؟
امروزه گسترش فن‌آوری های جدید و افزایش استفاده از فضاهای مجازی باعث شده مشتریان اطلاعات بیشتری در مورد سازمان‌ها، محصولات و خدماتشان و همچنین رقبای آن‌ها کسب کنند. این افزایش اطلاعات مشتریان باعث افزایش سطح خواسته‌های آن‌ها می‌شود. سازمان‌هایی که به‌سرعت و با زیرکی بتوانند خواسته‌های مشتریان را شناسایی کرده و محصولات و خدمات خودرا با خواسته‌های جدید مشتریان تطابق دهند، می‌توانند سهم بیشتری از بازار کسب کنند. در مقابل آن دسته از سازمان‌ها که نتوانند هم گام با این تغییرات حرکت کنند، در معرض فروپاشی و ورشکستگی قرار خواهند گرفت.

مشاوره کسب و کار فرآیندی است که می‌تواند کمک‌کننده و نجات بخش مجموعه و سازمان شما باشد.
مشاوران کسب و کار به شما کمک می‌کنند تا بتوانید سازگاری و چابکی سازمان خود را در مقابل تغییرات افزایش دهید و در مسیر رقابت با شرکت‌های پیشرو در صنعت خود قرار بگیرید. مشاوره کسب و کار سازمان شمارا به سمت ارزشمندتر شدن سوق می‌دهد. فقط کافیست به توصیه‌های مشاوران کسب و کار توجه فرمایید تا تغییرات وسیعی را در تجارت خود مشاهده فرمایید. مشاوره شغلی به شما کمک می‌کند تا هم خودتان و هم سازمانتان را با هدف تصمیم‌گیری‌های حرفه‌ای متحول کنید. آن‌ها به افراد کمک می‌کنند که به پتانسیل کامل خود در رشد دست پیدا کنند.

مراحل مشاوره کسب و کار
دردآور اما شیرین و دارای نتایج باور نکردنی و مثبت
تیم مشاوره کسب و کار برای تغییر و تحول وارد سازمان شما می‌شود. تغییر یعنی ترک عادت ها. پس تغییر فرآیندی دردآور برای سازمان هاست.

مشاوره کسب و کار توسط چه کسی انجام می شود؟
مشاور کسب و کار صرفاً یک فرد تحصیل کرده در زمینه مشاوره یا مدیریت نیست، مشاور کسب و کار شخصی است که خود در بازار حضور داشته باشد و با تمام شرایط و دستورالعمل‌های آن آشنا باشد، درعین‌حال نیز دانش و تجربه کافی درزمینهٔ مشاوره را داشته باشد تا بتواند هر مجموعه‌ای را با هر میزان پرسنل و در هر مرحله‌ای از رشد، راهنمایی کند تا به بهترین شکل ممکن خود برسند.

مشاوره کسب و کار
بهترین مرکز تخصصی و شرکت خدمات مشاوره کسب و کار در ایران آنلاین و تلفنی و اینترنتی
در انتخاب مشاور کسب و کار خود دقت کنید!
این نکته خیلی مهم است. فریب رزومه های تجملاتی افراد را نخورید. تحصیلات و مدرک دانشگاهی تنها یکی از موارد لازم برای مشاوره است. مهم‌ترین اصل دانش تجربی و عملیاتی مشاور است. به سوابق و تجربیات مشاور انتخابی خود حتماً توجه داشته باشید. بهترین مشاور کسب و کار فردیست فعال و با توجه به تغییرات دائمی بازار به‌روز. مشاور باید بتواند با حداقل امکانات و هزینه سازمان را با ارائه راهکارهای مناسب خود بهبود بخشد.حضور یک مشاور کسب و کار در هر مجموعه ای باعث کاهش دغدغه های مدیریت و کل مجموعه می شود.
همکاری با یک مشاور کسب و کار می‌تواند عملکرد سازمان شما را بهبود دهد و تغییرات لازم برای رسیدن به اهداف فردی و سازمانی را ایجاد کند.
مشاور کسب و کار کمک می‌کند تا سازمان شما از چالش‌های درونی و بیرونی عبور کند. تا بتوانید درآمد بیشتری را در کنار رشد و توسعه خودتان رقم بزنید.
یکی از دغدغه‌های شما برای همکاری با مشاور می‌تواند دانش لازم برای فعالیت در صنعتتان باشد، که این مهم با بررسی رزومه فعالیت‌های مشاور و دستاوردهای ایشان قابل‌رفع است.
بهترین مشاور کسب و کار کیست؟
بهترین مشاور کسب و کار کسی است که باعث می‌شود ریسکهای اجرایی کاهش و سود شرکت افزایش یابد. یکی از ضروریات در طی همکاری با مشاور، حفظ و توسعه کیفیت ارتباط شفاف با مدیران و پرسنل سازمان است. به تجربه یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست مشاور کسب و کار در پروژه‌های همکاری با سازمان‌ها، عدم برقراری ارتباط باکیفیت با مدیران ارشد یا پرسنل سازمان است.

برای انتخاب بهترین شرکت مشاوره کسب و کار در ایران ، بهتر است رزومه حرفه ای و تخصصی شرکت مشاوره کسب و کار را بررسی کنید. مدیران نواندیش با داشتن رزومه حرفه ای، دانش تخصصی و تجربه بالای کارشناسان خود، در لیست بهترین شرکت های مشاوره کسب و کار در ایران قرار دارد.

چگونه متوجه شویم که به مشاوره کسب و کار نیاز داریم؟
نیاز به مشاوره کسب و کار برای همه شرکت‌ها ضروریست، اما در صورتیکه سازمانی پیشرو هستید، برای حفظ بازار خود و یا سازمانی درحال‌توسعه هستید، برای کسب سهم بازار و سودآوری می‌توانید از مشاور کسب و کار استفاده کنید. مجموعه مدیران نواندیش در واحد مشاور کسب و کار به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای در حال یاری‌رساندن به سازمان‌ها می‌باشد.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران
مشاوره بازاریابی و فروش
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران مشاوره کسب و کار آنلاین
مشاوره مدیریت منابع انسانی
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران مشاوره کسب و کار آنلاین
مشاوره استراتژیک
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران مشاوره کسب و کار آنلاین
مشاوره تبلیغات و برندینگ
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران
مشاوره سیستم سازی
چرا شرکت شما باید مشاور کسب و کار داشته باشد؟
در گام اول همه کسب و کارها برای بقا و در وهله بعدی برای رشد خود می جنگند. برای رشد سازمان، نیاز به برنامه ریزی و انجام اقدامات مناسب در زمان مناسب است. مشاوره توسعه کسب و کار با توجه به سطح دانش، تجربه و شناختی که از روندهای کاری سازمان‌ها و بازار دارد، می‌تواند در حوزه‌های فنی، فروش و بازاریابی، مدیریت، مدیریت زمان و بهره وری، این دانش و تجربه را به سازمان شما منتقل کند. از سویی بعضی از سازمان‌ها و مدیران استفاده از مشاور کسب و کار را، بار هزینه ای برای سازمان خود در نظر گرفته و از مراجعه به مشاوره کسب و کار ممانعت می‌کنند.

اما باید در نظر داشته باشید مشاور کسب و کار درصورتی‌که تجربه کافی در این حوزه داشته باشد، می‌تواند از ریسک‌های پر خطر و بروز هزینه‌های جانبی در سازمان جلوگیری کند. با ایجاد روند درست در سازمان می‌تواند هزینه‌های سازمان را کاهش داده و بهره وری سیستم را افزایش دهد. مشاور توسعه کسب و کار با توجه به گستردگی فعالیت‌های خود می‌تواند فرصت‌هایی را پیش‌بینی کند که از دید مدیران دور مانده و استراتژی‌های سازمان‌ها را در راستای اهداف آن‌ها و کسب سودآوری تنظیم کند. مشاوره توسعه کسب و کار با توجه به شناختی که از بازار و صنایع دارد می‌تواند آینده‌ای را برای کسب و کار شما متصور بشود که بسیار بزرگ‌تر از چشم انداز و اهدافتان باشد.

مزایای داشتن مشاوره کسب و کار کدامند؟
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران مشاوره کسب و کار آنلاین
به کمک مشاوره کسب و کار ، آمارهای رایج شکست را تغییر می‌دهید.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران
مشاور کسب و کار موجب فعال شدن سازمان و مدیران می‌شود.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران
به کمک دیدگاه بی‌طرفانه و به‌دوراز تعارفات مشاور، تصمیمات بهتری می‌گیرید.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران
از دانش و مهارت‌های خاص مشاور کسب و کار استفاده می‌کنید.

بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایران
مشاور کسب و کار موجب افزایش منافع نسبت به هزینه‌ها می‌شود.

فعالیت و خدمات مشاوران در حوزه های زیر دسته بندی می شوند:
مشاوران کسب و کار می توانند در حوزه های مختلفی برای اصلاح و بهبود امور به مدیران کمک کنند.
داشتن تخصص در بازار مشخص
کمک در جذب پرسنل جدید
شناسایی مشکلات پیش از موعد
حذف پرسنل نامناسب سازمان
آموزش و ارتقا کارکنان موجود
احیا و پویایی سازمان شما
برنامه‌ریزی شروع تغییرات بنیادی
خلق محصول یا خدمت جدید
با سیستم ارزیابی عملکرد کارکنان مدیرنو می توانید، نقاط قوت و ضعف، میزان پیشرفت و پسرفت و دستاوردهای کارکنان خودتان را بسنجید.
هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است
هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است؟
هزینه مشاوره کسب و کار به عمق خدماتی که توسط مشاور کسب و کار ارائه می‌شود، بستگی دارد. هزینه ای که برای مشاوره کسب و کار میکنید، با توجه به بازدهی و سود به‌دست آمده، کاملاً جبران‌شدنی است. هزینه مشاوره کسب و کار ساعتی ۵۰۰ هزار تومان می باشد. هزینه مشاوره پروژه ای بر اساس نوع پروژه و آیتم های خاص سازمان شما بررسی می گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هزینه مشاوره کسب و کار ساعتی و پروژه‌ای مجموعه مدیران نواندیش، با شماره‌های زیر تماس بگیرید. یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را وارد کنید. همکاران ما در بخش مشاوره با شما تماس می‌گیرند و به‌صورت کاملاً رایگان راهنمایی‌تان می‌کنند.
شماره تماس
مشاوره کسب و کار تیمی بهتر است یا فردی؟
سطوح مشاوره کسب و کار به نسبت ابعاد و نیاز سازمان‌ها تعریف می‌شود، سازمان‌هایی با چالش‌های کاری خاص و موردی می‌تواند از جلسات مشاوره به‌صورت ساعتی و با توجه به نیاز خودشان استفاده کنند، پس از مراجعه به مشاور در مورد چالش خاصی، راهکارها و دستورالعمل های اجرایی دریافت شده و پیاده‌سازی کرده و در صورت نیاز و تمایل می‌توانند مجدد مراجعه کنند. این جلسات هم امکان برگزاری به‌صورت حضوری و هم به‌صورت غیر حضوری و آنلاین را دارد.

اما برای مجموعه‌هایی که عموماً بزرگ‌تر هستند، و چالش‌های عمیقتر و پیچیده تری دارند. نیاز به حضور تیم کارشناسان به همراه مشاور در آن مجموعه بوده و حداقل زمان این مشاوره‌ها یک سال می‌باشد که به‌صورت پروژه‌ای با توجه به چالش‌ها، دغدغه ها و وضعیت کنونی سازمان تدوین می‌گردد.

سه نوع خدمات مشاوره کسب و کار در سازمان‌ شامل:
بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایراناصلاح
اصلاح وضعیت درهم ریخته
بهترین شرکت مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایرانارتقاء
بهبود وضعیت موجود سازمان
بهترین شرکت خدمات مشاوره حضوری و تلفنی و آنلاین توسعه کسب و کار در ایرانخلاقیت
خلق وضعیت جدیدی برای سازمان
قصد راه اندازی کسب و کار خودتان را دارید؟
برای شما که به دنبال راه اندازی کسب و کار هستید، جلسات مشاوره ساعتی بهترین گزینه پیشنهادی ما می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از جلسات ساعتی و طرح دغدغه‌های خود در خصوص چگونگی راه اندازی کسب و کار و پیاده سازی راهکارهای دریافت شده با سرعت بیشتر نتایج مورد نظر خود را کسب کنید و مشاور کسب و کار به علت داشتن تجربه و دانش در این خصوص می‌تواند به شما کمک کند تا از اشتباهات اولیه که عموم سازمان‌ها در ابتدای مسیر رشد خود مرتکب میشوند اجتناب کنید.

قصد رشد و ارتقا وضعیت موجود کسب و کار خودتان را دارید؟
مشاوره کسب و کار آنلاین به چه صورت انجام می شود؟
مشاوره و مشار کسب و کار و بهترین شرکت مشاوره کسب و کار در ایران
مشاوره کسب و کار از ارائه پیشنهاد تئوری برای بهتر شدن کسب و کار فراتر است.
فرآیند مشاوره فراتر از ارائه پیشنهاد و نظر شخصی برای بهبود کسب و کار است. مشاور باید بتواند با توجه به شرایط هر سازمان، زیرساختها و بستر فرهنگی و گنجایش و توان آن، راهکار ارائه کند. مشاوره از سلسله عملیاتی تشکیل‌شده که باعث بهبود وضعیت سازمان می‌شود. چنین عملیاتی، تمام بخش‌های سازمان من جمله؛ مشتریان، پرسنل، مدیران و کلیه ذینفعان را تحت تأثیر قرار خواهد داد. پس کسب نتایج مطلوب نیاز به ارائه راهکارهای اصولی و تخصصی بر مبنای دانش روز دارد.

مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار
خدمات مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش
انواع خدماتی که مرکز مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش ارائه می‌دهد شامل:
مشاور بازاریابی و فروش، مشاوره مدیریت منابع انسانی، مشاوره استراتژیک، مشاوره سیستم سازی، مشاوره تبلیغات و برندینگ و به‌زودی تحقیقات بازار می‌باشد.

هزینه مشاوره کسب و کار چقدر است مشاوره کسب و کار آنلاین
مراحل مشاوره کسب و کار چگونه است؟
اولین قدم برای مشاوره کسب و کار مرحله کشف است. مرحله کشف شامل بررسی و آنالیز وضعیت جاری سازمان می‌باشد. هدف در این مرحله که به‌تناسب ابعاد سازمان امکان دارد تا چند ماه نیز طول بکشد، یادگیری کسب و کار مشتری است. اینکه کسب و کار مشتری چه مسیری را طی کرده و امروز در چه شرایطی قرار دارد. برای کسب چنین دانشی، نیاز است تا مشاور با اعضا هیئت‌مدیره، مدیران ارشد، کارشناسان، کارمندان و حتی کارگران خط تولید سازمان ملاقات داشته باشد. و سازمان را از جنبه‌های مختلف بررسی و آنالیز کند. این آنالیز از طریق فرم‌ها، تست ها و روش‌های متعددی انجام خواهد شد.
بعد از شناسایی شرایط حال حاضر و شناخت نقاط قوت و ضعف سازمان، نیاز به ارزیابی و تعیین وضعیت مطلوب بوده و زمان تدوین چشم‌انداز پیش روی سازمان می‌باشد. اینکه مدیران سازمان تمایل دارند کسب و کارشان به چه جایگاهی در بازار و صنعت برسد، بازه زمانی در نظر گرفته‌شده برای این مهم چه قدر است و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت سازمان چیست.
گام بعدی، مشخص شدن چگونگی رسیدن به چشم‌انداز و اهداف سازمان و تهیه و ایجاد ابزارهای لازم جهت پیشبرد امور است. در این مرحله ابزارها و رویه‌های غیر بهره‌ور بهبودیافته و یا از چرخه سازمان حذف می‌شوند و ابزارها و رویه‌های جدید با توجه به نیاز و جایگاه سازمان خلق خواهند شد.
گام چهارم پیاده سازی و اجرای برنامه‌های تدوین‌شده و راهکارهای مقررشده. این مرحله تجمیع مراحل قبل و فاز اجرایی این فرآیند است.
مرحله آخر نظارت، بهبود و توسعه مستمر است. در این مرحله نیاز است وضعیت سازمان مجدد آنالیز شده و روند اجرایی کارها و همسویی آن‌ها با اهداف تعیین‌شده بررسی شود. امکان دارد پس‌ازاین بررسی، در صورت نیاز اهداف، ابزارها و یا حتی راهکارها با وضع موجود سازمان تغییر و بهبود یابد.
این نکته لازم به ذکر است که مشاور کسب و کار یک چرخه است و هر مرحله پس از ایجاد بهبود، بررسی مجدد انجام‌شده و سیستم توسعه خواهد یافت.

در مراحل ابتدایی مشاور کسب و کار به چه نکاتی توجه می کند؟
یکی از مواردی که تیم مشاوره کسب و کار ما در همان مراحل ابتدایی به آن‌ها توجه دارد، توازن در خروجی و ارتباط بین واحدی بخش‌های مختلف سازمان است. هر عدم توازنی می‌تواند به هدر رفت منابع سازمان منجر شود و باعث نارضایتی و از دست دادن مشتریان شود.

هرگز انتقادهای سازنده مشاوره کسب و کار را نادیده نگیرید.
مهم‌ترین وظیفه مدیر و مالک کسب و کار، پذیرش انتقادها و توصیه‌های سازنده مشاور و اجرای تغییرات موردنظر با سرعت معقول است. بزرگ‌ترین و پرتکرارترین اشتباه مدیران در این مرحله، شخصی‌سازی انتقادهاست. یعنی؛ مدیر سازمان پس از شنیدن انتقادهای مشاور در حالت تدافعی و توجیهی قرار بگیرد. عموماً مالکان سازمان، نزدیک‌ترین و آگاه‌ترین فرد به امور سازمان هستند اما باید در نظر داشته باشند که مشاور به‌عنوان فردی بیرونی می‌تواند با بینش به‌دوراز تعصب باعث روشن شدن مسیر انتخاب‌های پیش رو، برای سازمان شود.

مشاور و مالکان و مدیران سازمان زمانی که در مورد یک برنامه اجرایی به توافق نظر برسند، سازمان وارد فاز بازسازی و اجرای تغییرات می‌شود. در این مرحله مشاور کسب و کار با استفاده بهینه از منابع موجود سازمان و تقویت آن‌ها سعی در کاهش ضعف‌ها و کاستی‌ها خواهد داشت. و بخش‌های سازمان را در مسیر اهداف همسو و هم‌جهت می‌کند.

مقالات مشاوره کسب و کار
مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار
مأموریت ما، بهبود زندگی شما از طریق ارتقا کسب و کارتان است، پس تمام تلاشمان را به‌کار می‌گیریم تا شمارا به نتایج بهتر و بیشتری برسانیم.
با توجه به موارد ذکرشده، شما چه درصدد راه اندازی کسب و کار جدید باشید، چه بخواهید کسب و کار خود را رشد و توسعه دهید، ما در مجموعه مدیران نواندیش در بخش‌های مختلف می‌توانیم شمارا به اهداف مدنظرتان برسانیم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و شناخت مجموعه مدیران نو اندیش به صفحه درباره ما مراجعه کنید.
درباره مجموعه مدیران نواندیش
آنچه در مورد مشاوره حرفه ای و تخصصی کسب و کار باید بدانید
چنانچه دلیل مراجعه شما به مشاوره ، ارتقا و بهبود کسب و کارتان می‌باشد، حتما به نکات زیر دقت کنید:

رزومه مشاور کسب و کار
تغییرات کسب و کار و سازمان
فرق تیم مشاوره با یک فرد مشاور
اهمیت انتخاب مشاور
مشاوره بلند مدت
مراجعه به مشاور کسب و کار
انتظار شما از مشاور
وعده و وعیدهای مشاوران
جذب نیرو
هزینه و قیمت مشاوره کسب و کار
انواع خدمات مشاوره کسب و کار مدیران نواندیش
هدف ما اینست تا به کمک نیروهای توانمند خود، بتوانیم بیشترین اثرگذاری را در سازمان‌های مراجعه کننده مان داشته باشیم. لذا برای این اثرگذاری دو نوع خدمت مشاوره را پیش روی شما قرار می‌دهیم:

مشاوره ساعتی
مشاوره پروژه ای
مشاوره کسب و کار
مشاوره کسب و کار چیست , بهترین شرکت مشاوره کسب و کار در ایران , مشاوره کسب و کار آنلاین , لیست شرکت های مشاوره کسب و کار , مشاوره کسب درآمد , مشاوره تلفنی کسب و کار , مشاوره آنلاین کسب و کار , مشاوره کسب و کار آنلاین, مشاوره کسب و کار تلفنی , شماره تلفن مشاورین کسب و کار , چگونه مشاور کسب و کار شویم , شماره تماس مشاور کسب و کار , شماره تلفن مشاور کسب و کار , هزینه مشاور کسب و کار , بهترین شرکت مشاوره کسب و کار , مشاوره شغلی , مشاوره تجاری , مشاوره بازرگانی , مشاوره افزایش درآمد

برای دریافت راهنمایی‌های بیشتر و هماهنگی جلسات مشاوره می‌توانید از طریق راه‌های زیر به صورت رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.