درباره من

علی معبودی


مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان


مدیریت کسب و کار در عصر حاضر همانند گذشته یک شغل تک بعدی نیست، بلکه علم و هنر اداره یک کسب و کار مدیران را هر روز با چالش های جدیدتری مواجه می کند. مدیران در چنین شرایطی نه تنها باید چند بعدی باشند یعنی در آن واحد به جنبه های مختلف کسب و کار بیاندیشند، بلکه باید مجهز به علوم مختلفی نیز باشند. در این بین به روز بودن و استفاده از علوم نوین مدیریت و رهبری یکی از باید های کاری است. بر همین اساس من و تمام همکاران مدیران نواندیش گیلان تمام تلاش خود را صرف رشد و توسعه مدیران بنگاه های اقتصادی می نمائیم.

ماموریت ما بهبود سطح زندگی از طریق ارتقا کسب و کار شماست.

مشاور، سخنران، مدرس و پژوهشگر حوزه کسب و کار


مدیرعامل شرکت مدیران نواندیش گیلان (از سال 1393 تاکنون)


کارشناس حوزه کسب و کار در صدا و سیمای جمهوری اسلامی


مدیرعامل اسبق شرکت فراز شبکه / فعال در حوزه سیستم‌های امنیتی (به مدت 5 سال)


مشاور اسبق انجمن پخش استان گیلان


مدرس سازمان صنعت و معدن و شرکت شهرک های صنعتی


تالیف بیش از 45 مقاله در حوزه مدیریت


دریافت جایزه مدیران ارزش آفرین در توسعه ملی (سال 1391)


کارشناس ارشد رشته "مدیریت" در گرایش "بازاریابی"


عضو انجمن مشاوران مدیریت ایران


سمینار مزیت سازی از طریق برندینگ در دوران رکود در سازمان صنعت، معدن و تجارت رشت (خرداد 97)


در این سمینار به موضوعاتی همچون چرایی برندسازی، ساختار برند، موقعیت یابی صحیح برند، نقش باور و داستان سازی در برندینگ و.. پرداخته شد.

سمینار زنجیره مدیریت موفق کسب و کار (اردیبهشت 97)


در این سمینار به ارائه مباحث در سه حوزه استخدام، توانمندسازی و استراتژی پرداخته شد و در خصوص هریک توضیحات کامل و جامعی برای مدیران ارائه شد.

سمینار مدیریت و رهبری اثربخش کسب و کار (دی 96)


سرفصل های این سمینار شامل توسعه و ایجاد یک سازمان موفق و سودآور، رهبری موثر و تاثیرگذار در دوران پر نوسان سازمان ها و رهبری موثر و اثربخش در سازمان از طریق مدل مربی گری بوده است. .

همایش بین المللی بازاریابی و فروش به همراه مدیر فروش اسبق BMW (آذر 96)


در این سمینار در خصوص رازهای اصلی مدیران موفق و مهارت های راهبردی آنها، خلق مدل های جدید افزایش و توسعه فروش و۱۲ کلید ساختن کسب و کار موفق صحبت شد.

سمینار vip مهندسی و توسعه فروش در دوران رکود (شهریور 96)


در این کارگاه مباحث طراحی مجدد تجربه مشتریان بر اساس شرایط جدید بازار، حرکت از تعاملات مالی به تعاملات انسانی با خریداران و دروغ های رایج خریداران و رمز گشایی ترفندهای آنها تدریس شد.

تاثیر هوش هیجانی در رهبری اثربخش (شهریور 96)


مباحث مطرح شده در این سمینارشامل عناصر کلیدی ایجاد رهبری اثرگذار، عوامل خوشحالی کارکنان در کسب و کار، اصلی ترین دلایل شکست تحولات در کسب و کار، دلایل اهمیت هوش هیجانی در کسب و کار و فواید ایجاد انگیزه در پرسنل بوده است.

سمینار مدیریت منابع انسانی و کار تیمی اثربخش (اردیبهشت 96)


در این کارگاه مباحث مربوط به راهکارهای برنامه‌ریزی، تامین و جذب پرسنل با انگیزه، شیوه‌های نوین بازخوردگیری و اثر آن بر سازمان و روش‌های ارزیابی قابلیت‌ها و استخدام منابع انسانی آموزش داده شدند.

فروش حرفه‌ای (دی 95)


در این کارگاه که در دو بخش مقدماتی و پیشرفته برگزار گردید، در خصوص اهمیت و جایگاه فروشندگی، ویژگی ظاهری فروشنده، آداب گفتگو با مشتری، شناسایی نیاز مشتری، بررسی اشتباهات رایج در فروش، شخصیت شناسی در فروش، تکنیک های خاتمه فروش و موانع فروش پرداخته شد.

افزایش بهره‌وری و بهبود عملکرد پرسنل (مرداد 95)


در این کارگاه به موضوعاتی همچون استخدام منابع انسانی، اشتباهات رایج در مصاحبه های استخدامی، افزایش بهره وری از طریق روابط اثربخش با پرسنل، راهکارهای برخورداری از نیروی انسانی کارآمد، تکنیک های متقاعد سازی پرسنل و ارائه گزارش ارزیابی پرسنل پرداخته شد.

افزایش فروش با رویکرد بازاریابی اینترنتی و شبکه‌های مجازی (تیر 95)


مباحث تدریس شده در این کارگاه شامل چگونگی ساخت تبلیغات موثر در اینترنت، روش‌های شناخت مخاطبین و نحوه تعامل با آن‌ها، تجزیه و تحلیل وب سایت و برند سازی از طریق شبکه های اجتماعی، راز استراتژی‌های موفق در شبکه‌های اجتماعی، بایدها و راهکارهای رصد رقبا، مزیت های رقابتی کسب و کار و ایمیل مارکتینگ بوده اند.